Plán na Leden 2012

21.12.2011 22:44

21. Plavba -  3. Ledna
Zahájení nového roku 2012
Povídání o Vánocích, dárkách, hry, I.stupeň, sport, četba kroniky, zpěv, příprava na výpravu.

22. Plavba – 7. ledna
Tradiční výprava do Košátek
Stopování divoké zvěře. Nauka o chování a pozorování přírody, práce s vysílačkou (komunikace), vaření v drsné přírodě, aj. Podrobnosti rodičům na mail. Celodenní akce.

23. Plavba -  10. Ledna
Zahájení, bodování, četba kroniky, vyprávění o výpravě, I.stupeň, sport, hry, první pomoc, vyhodnocení.

24. Plavba – 14. Ledna
Po stopách Polabských Strašidel
Dobrodružná hra v Brandýsi n.L. pod taktovkou zdejších Junáků. Podrobnosti rodičům na mail (odpolední akce).

25. Plavba -17. Ledna
Zahájení, bodování, četba kroniky, I.stupeň, sport, hry, první pomoc, zpěv, vyhodnocení.

26. Plavba – 24. Ledna
Zahájení, četba kroniky, bodování, zpěv, hry, sport, první pomoc, I. stupeň, vyhodnocení.

27. Plavba – 28. ledna
Zimní přechod Brd aneb jak by neměl vypadat skauting
Podrobnosti rodičům na mail (celodenní akce)

28. Plavba – 31. Ledna
Vyhodnocení měsíční činnosti. Přijď v řádném kroji.

Nezapomeň na teplé oblečení (rukavice, šála, čepice a velice důležité kapesníky).

Na schůzky choď vždy včas. Nejlépe v 14. 55 hodin. Pozdní příchody narušují průběh schůzek.

Členský příspěvek nezapomeň zaplatit vždy první schůzku v měsíci. Máme již svůj účet a tak můžete příspěvek posílat na náš účet u Fio banky číslo 2800188709/2010.

Na schůzky nezapomínáme nosit:
Deník (obalený a dopsaný – datum, číslo plavby, předškoláci kresbu), KPZ (vždy u sebe), švihadlo (uzlovačku – ideální je širší provaz), Vlčáckou stezku (doplňovanou – spousty věcí nám můžou pomoci splnit rodiče) a velice důležitou svačinu pro doplnění energie.

Veškeré informace, které se týkají našeho přístavu, získáte zde na webu nebo na webu spřízněných bačkorářů (www.skaut-satalice.cz). Pokud budou i tyto informace nedostačující, obraťte se na mne prostřednictvím emaily: kamil.podlaha@seznam.cz, popřípadě telefonicky na + 420 607 113 080.