Plán na Prosinec 2012

19.11.2012 22:58

4. prosince - 87. Plavba
Zahájení, bodování, četba kroniky, sport, hry. Příprava na hru- Po stopách hrdinů.

8. prosince - 88. Plavba - Hra - po stopách hrdinů
Sraz: v 10.00 hodin před klubovnou.
Nezapomeň: Počasí vhodné pro pobyt venku, batůžek, svačinu, KPZ, deník a psací potřebu.
Ukončení: 15.00 hodin v klubovně.

11. prosince - 89. Plavba
Zahájení, bodování, četba kroniky, hra – Po stopách hrdinů, příprava na Vánoční besídku (pozor, opět se bude konat u pěšáků. Zahájení v 15.00 hodin!!!!).

19. prosince - 90. Plavba - Vánoční besídka
Nezapomeň na: Kroj v bezvadném stavu, dárky pro brášky, trošku cukroví, dortovou svíčku, skořápku od ořechu (doma vyrobit lodičku), jablíčko a hlavně bezva náladu. Zahájení besídky (15.00 – 17.00 hodin).

22. prosince - Tradiční výprava s dárky pro zvířátka
Sraz: V 10.00 hodin u klubovny v Satalicích.
Nezapomeň: Dárky pro zvířátka (suché pečivo, semínka, ovoce, atd.)
Satalické srnky milují zvláště propečené řízečky!!!!

První schůzka v roce 2013 se uskuteční 8. ledna v 15.15 hodin v naší klubovně.

Na schůzky choď včas (lepší dříve než později), řádně připraven a natěšen.

Na schůzky nosíme: KPZ, zpěvník, uzlovačku, stezku (obalenou a doplňovanou), psací potřebu, deník (obalený a dopsaný - kresba), přezůvky (můžete si je v klubovně nechávat), svačinu – ta je velice důležitá.

Schůzky se konají každé úterý od 15.15 – 17.15 hodin.

Brigády se pořádají každý pátek v Satalicích od 16.00 – 18.00 hodin

Nezapomeň na pracovní oblečení, nadšení a jídlo, které si vždy domluvíme s předstihem. Na každé brigádě se budeme učit vařit jednoduchá jídla. Přijď i Ty s nějakým nápadem.

Členský příspěvek nezapomeň zaplatit nejpozději na první schůzce v měsíci.

Pokud budete mít nedostatek informací o naší činnosti, popřípadě budete s něčím nespokojeni, neváhejte a obraťte se na kapitána přístavu.

Kontakty: mobil: + 420 607 113 080, mail: kamil.podlaha@seznam.cz

Webové stránky: www.skaut-kbely.cz