Plán na Červen 2015

23.05.2015 12:00

2. června – 238. plavba
Zahájení, četba kroniky, bodování, sport, hry, Historie – vražda Milady Horákové, vypálení Lidic. Příprava na akci v Lidicích, vodácké dovednosti, zpěv, úklid, vyhodnocení

5. června – Klubový pátek

9. června – 239. plavba
Zahájení schůzky, dnes – výročí vypálení Lidic, příprava na tuto akci, hry, sport, vodácká činnost.

12. června – Klubový pátek

13. června – 240. akce - Vzpomínka v Lidicích
Uniforma ve špičkovém stavu (dlouhé kalhoty), nakrémované boty!!!
Sraz, odjezd, příjezd – mailem rodičům!

16. června – 241. plavba
Zahájení, četba kroniky, vyhodnocení vzpomínkové akce v Lidicích, sport, hry, zpěv, vodácké dovednosti, úklid, vyhodnocení.

19. - 21. června – 242. plavba - Výprava pro skauty Českosaské Švýcarsko
Veškeré info mailem rodičům.

24. června – 243. plavba - Vyhodnocení měsíční činnosti
Nezapomeň na uniformu v supr stavu /slavnostní vyhodnocení měsíční činnosti, průměr známek/předškoláci – kresbu skauta/vlčete v uniformě/, sportovní oblečení, svačinu!!!

Každý pátek máme modelářský kroužek od 15:00 – 17:00 hod. Pro případ na každé schůzce upřesníme. Nezapomeň na pracovní oblečení, svačinu a pracovní nasazení.

Na schůzku si nezapomeň vzít: Bačkory, deník (obalený a doplňovaný), Vlčáckou (Skautskou) stezku (obalenou a průběžně doplňovanou), psací potřebu, KPZ (aby se vešla do kapsy u košile a obsahovala minimálně 25 věcí), zpěvník, uzlovačku a svačinu.

Pokud Vám budou scházet jakékoliv informace, neváhejte se obrátit na vůdce smečky.