Plán na Duben 2015

25.03.2015 18:00

3. dubna – Klubový pátek

4. dubna – 226. akce – Skautský den
Info v Pozvánkách na akce.

7. dubna – 227. plavba
Zahájení, četba kroniky, bodování, sport, hry, zhodnocení Skautského dne – úklid v okolí klubovny, kuliček, námořnické dovednosti, zpěv, úklid, vyhodnocení

10. dubna – Klubový pátek

14. dubna – 228. plavba
Zahájení, příprava na Zborovský závod, četba kroniky, bodování, sport, hry, námořnické dovednosti, zpěv, úklid, vyhodnocení.

17. dubna – Klubový pátek

18. dubna – 229. akce – Zborovský závod
Info v Pozvánkách na akce.

21. dubna – 230. plavba
Zahájení, četba kroniky, vyhodnocení Zborovského závodu, příprava na výpravu - Plzeň. Sport, hry, zpěv, námořnické dovednosti, úklid, vyhodnocení.

24. dubna – Klubový pátek
Svátek všech skautů

28. dubna – 231. plavba - Vyhodnocení měsíční činnosti
Nezapomeň na uniformu v supr stavu /slavnostní vyhodnocení měsíční činnosti, průměr známek /předškoláci – kresbu Indiánského tábora/, sportovní oblečení, svačinu!!!

30. dubna – 3. května - 232. akce - Výprava Plzeň 2015
Ubytování ve skautské klubovně (cena 35,-Kč osoba/den)
Plán: prohlídka města, stylových voj. Táborů, plavba na kánoi po řece Radbuza.
Jeden rodič na výpomoc vítán!
Doprava, jídelníček, atd. mailem rodičům.

Každý pátek máme modelářský kroužek od 15:00 – 17:00 hod. Pro případ na každé schůzce upřesníme. Nezapomeň na pracovní oblečení, svačinu a pracovní nasazení.

Na schůzku si nezapomeň vzít: Bačkory, deník (obalený a doplňovaný), Vlčáckou (Skautskou) stezku (obalenou a průběžně doplňovanou), psací potřebu, KPZ (aby se vešla do kapsy u košile a obsahovala minimálně 25 věcí), zpěvník, uzlovačku a svačinu.

Pokud Vám budou scházet jakékoliv informace, neváhejte se obrátit na vůdce smečky.