Plán na Květen 2016

26.04.2016 18:10

4. května – 288. plavba
Zahájení plavby, bodování, četba kroniky, vodácká činnost, zpěv, hry, úklid, vyhodnocení.

5. května – 289. akce – Vzpomínková akce u pomníku
Sraz ve 13:30 h. před klubovnou

6. května – Klubový pátek

10. května – 290. plavba
Zahájení, bodování, četba kroniky, vodácká činnost, zpěv, hry, příprava na výpravu – přespání v klubovně, úklid, vyhodnocení.

17. května – 291. plavba
Zahájení plavby, bodování, četba kroniky, vodácká činnost, výstroj a výzbroj na výpravu, zpěv, úklid, hry, vyhodnocení

20. května – Klubový pátek

24. května – 292. plavba
Zahájení plavby, bodování, četba kroniky, naše výprava, zpěv, hry, úklid, vyhodnocení.

27.-29. května – 293. akce - Přespání v klubovně
Priorita (včasné přihlášení) děti, které jedou na tábor! V sobotu půjdeme do Holešoviček, …  Po stopách výsadku Anthropoid

31. května – 294. plavba – Vyhodnocení měsíční činnosti
Zahájení plavby, bodování, četba kroniky, sport, hry, zpěv, vyhodnocení měsíční činnosti. Nezapomeň na: uniformu v supr stavu, průměr známek (předškoláci - kresbu skautského tábora), úklid, ukončení plavby.

===========================================================

Plavby šestek (posádek) se konají každé úterý (čtvrtek) od 15.00 – 17.00 hod. v naší klubovně.

Každý pátek máme Klubový pátek od 15:00 – 17:00 hod. Pro jistotu vždy na každé schůzce upřesníme. Nezapomeň na pracovní oblečení, svačinu a pracovní nasazení.

Na schůzky chodíme zásadně včas! Ideál je 5 minut před zahájením. Pozdní příchody narušují naši činnost.
Na plavbu si nezapomeň vzít: Bačkory, deník (obalený a doplňovaný), Vlčáckou (Skautskou) stezku (obalenou a průběžně doplňovanou), psací potřebu, KPZ (aby se vešla do kapsy u košile a obsahovala minimálně 25 věcí), zpěvník, uzlovačku a svačinu.

Členský příspěvek nezapomeň zaplatit nejpozději do 3 dne v měsíci. Můžeš zaplatit hotově, nebo poslat peníze na náš účet!

Pokud Vám budou scházet jakékoliv informace, neváhejte se obrátit na kapitána přístavu.
Kontakty: mobil: + 420 607 113 080, mail: kamil.podlaha@seznam.cz, Facebook: Kamil Podlaha
Webové stránky: www.skaut-ssv.cz