Plán na Leden 2014

17.12.2013 18:54

Plán činnosti pro mladší Vlčata (schůzky – úterý 15.00 – 17.00)

3. prosince – 143. plavba
Zahájení, bodování, četba kroniky, sport, hry, zpěv, příprava na Vánoční besídku, vyhodnocení, úklid

4. ledna – 148. plavba – Polabská strašidla – IX.ročník

Podrobnosti mailem rodičům, čekám na informace od organizátorů.

7. ledna – 149. plavba
Opět se scházíme, tentokrát již v roce 2014. Povídání o Vánocích. Hry v terénu. Četba kroniky, zpěv, úklid, vyhodnocení.

14. ledna – 150. plavba
Zahájení, bodování, četba kroniky, zpěv, akce v terénu, příprava na výpravu – Stopování divoké zvěře, hry, sport, úklid, vyhodnocení.

18. ledna – 151. akce – Stopování divoké zvěře v Košátkách
Veškeré informace (doprava, jídlo, oblečení, sraz, návrat, cena, atd.) mailem rodičům.

21. ledna – 152. plavba
Zahájení, bodování, četba kroniky, první pomoc, zpěv, akce v terénu, hry, sport, úklid, vyhodnocení.

28. ledna – 153. plavbaVyhodnocení měsíční činnosti
Nezapomeň na slavnostní námořnickou uniformu, součet bodů v ŽK + průměr a bezva náladu

Plavba se koná v úterý od 15.00 – 17.00 hodin v naší námořnické klubovně.

Na schůzku nezapomeň: Návleky, námořnický deník (obalený a doplňovaný), Vlčáckou stezku (obalenou a průběžně doplňovanou), deník, psací potřebu, KPZ (aby se vešla do kapsy u košile a obsahovala minimálně 25 věcí), zpěvník, uzlovačku a svačinu.
V zimním období nezapomeň na vhodné oblečení (šála, rukavice, čepice). Kapesníky jsou též velice důležité. Unudlaných kluků je venku veliká hromada .

Členský příspěvek nezapomeň zaplatit nejpozději do první schůzky v měsíci. Můžeš zaplatit i elektronicky na náš účet (www.skaut-ssv.cz  - kontakty).
Pokud Vám budou scházet jakékoli informace, neváhejte se obrátit na kapitána přístavu - mobil: +420 607 113 080, email: kamil.podlaha@seznam.cz.

Plán činnosti pro starší, větrem ošlehané námořníky (schůzky – čtvrtek 15.00 – 17.00)

2. ledna – 18. plavba
Snad se po svátcích sejdeme v kompletní sestavě. Četba kroniky, povídání o svátcích, hry v terénu, zpěv, příprava na Polabská strašidla, úklid, vyhodnocení.

4. ledna -  19. akce – Polabská strašidla
Informace zašlu mailem rodičům, čekám na vyjádření organizátorů.

9. ledna – 20. plavba
Zahájení, četba kroniky, zpěv, hry – venku, soutěže, příprava na akci – Stopování divoké zvěře, úklid, vyhodnocení.

16. ledna – 21. plavba
Zahájení, četba kroniky, hry, zpěv, soutěže v terénu, úklid, vyhodnocení.

18. ledna – 22. akce – Stopování divoké zvěře v Košátkách
Veškeré informace (odjezd, příjezd, cena, jídlo, atd.) zašlu rodičům mailem.

23. ledna – 23. plavba
Zahájení, četba kroniky, předešlá akce – Polabská strašidla, zpěv, hry v terénu, úklid, vyhodnocení.

30. ledna – 24. plavba – Vyhodnocení měsíční činnosti
Nezapomeň na slavnostní námořnickou uniformu, věci na převléknutí (tepláky), součet známek + průměr (podepsán rodiči)

Důležité upozornění!
Vybavení a připravenost platí stejně jako u mladších!