Plán na Leden 2016

06.01.2016 09:00

5. ledna – 268. plavba
Zahájení plavby v novém roce, bodování, četba kroniky, sport, hry, zpěv, vodácká činnost, vyhodnocení, úklid.

8. ledna – Klubový pátek – příprava na výstavu Vinnetou

12. ledna – 269. plavba

Zahájení plavby, bodování, četba kroniky, zpěv, sport, hry, vodácká činnost, příprava na akci – Po stopách výsadku Anthropoid, vyhodnocení, úklid

15. ledna – Klubový pátek – příprava na výstavu Vinnetou

19. ledna – 270. plavba

Zahájení plavby, bodování, četba kroniky, zpěv, sport, hry, příprava na akci _ Po stopách výsadku Antropoid, vyhodnocení, úklid.

22. ledna – Klubový pátek – příprava na výstavu Vinnetou

23. ledna – 271. akce – Po stopách výsadku Antropoid

Celodenní akce! Nezapomeň na vhodné oblečení do terénu, svačinu na celý den, teplé pití v termosce, kapesníky, atd.
Sraz a návrat u klubovny! Info před akcí rodičům mailem.

26. ledna – 272. plavba
Zahájení plavby, bodování, četba kroniky, zhodnocení akce, sport, hry, zpěv, vyhodnocení měsíční činnosti.
Nezapomeň na: uniformu v supr stavu, průměr známek (předškoláci kresbu výsadkářů), úklid, ukončení plavby.

29. ledna – Klubový pátek – příprava na výstavu Vinnetou

Každý pátek máme Klubový pátek od 15:00 – 17:00 hod. Pro jistotu vždy na každé schůzce upřesníme. Nezapomeň na pracovní oblečení, svačinu a pracovní nasazení.

Na plavbu si nezapomeň vzít: Bačkory, deník (obalený a doplňovaný), Vlčáckou (Skautskou) stezku (obalenou a průběžně doplňovanou), psací potřebu, KPZ (aby se vešla do kapsy u košile a obsahovala minimálně 25 věcí), zpěvník, uzlovačku a svačinu.

Pokud Vám budou scházet jakékoliv informace, neváhejte se obrátit na kapitána přístavu.