Plán na Leden 2017

17.12.2016 12:10

4. ledna – 324. plavba
Zahájení plavby v novém roce, četba kroniky, vodácká činnost sport, hry, příprava na akci – Po stopách výsadku Antropoid, úklid, vyhodnocení.

7. ledna – Klubový pátek

11. ledna – 325. plavba
Zahájení plavby, četba kroniky, vodácká činnost, zpěv, hry, příprava na výpravu – Po stopách výsadku Antropoid, úklid, vyhodnocení.

14. ledna – Klubový pátek

15. ledna – 326. akce – Po stopách výsadku Anthropoid
Sraz před klubovnou, návrat ke klubovně, ….
Parádní uniforma + zimní doplňky (šála, čepice, rukavice, …)
Více informací ( v kolik, cena, jídlo, kilometry, …) mailem rodičům

18. ledna – 327. plavba
Zahájení plavby, bodování, četba kroniky, vodácká činnost, zpěv, hry, vyhodnocení akce – Po stopách výsadku Anhropid.

25. ledna – 328. plavba
Zahájení plavby, četba kroniky, zpěv, hry, vyhodnocení měsíční činnosti.

Každý pátek máme Klubový pátek od 15:00 – 17:00 hod. Pro jistotu vždy na každé schůzce upřesníme. Nezapomeň na pracovní oblečení, svačinu a pracovní nasazení.

Na plavbu si nezapomeň vzít: Pracovní uniformu, bačkory, deník (obalený a doplňovaný), Vlčáckou (Skautskou) stezku (obalenou a průběžně doplňovanou), psací potřebu, KPZ (aby se vešla do kapsy u košile a obsahovala minimálně 25 věcí), zpěvník, uzlovačku a svačinu.

Pokud Vám budou scházet jakékoliv informace, neváhejte se obrátit na kapitána přístavu.