Plán na Listopad 2011

01.11.2011 01:11

15. plavba (1. listopadu)
Zkušební doba na Nováčkovskou zkoušku se nám pomalu krátí. Je na čase rekapitulovat naší snahu.
Zahájení, četba palubního deníku, sport, hry, zpěv, úklid, vyhodnocení.

16. plavba (7.-8. listopadu)
Zahájení, Nováčkovská zkouška, deník, zpěv, sport, hry, četba knihy, první pomoc (tel. číslo, co dělat), úklid, vyhodnocení.

17. plavba (14.-15. listopadu)
Zahájení, Nováčkovská zkouška, zpěv, sport, KPZ, četba knihy, první pomoc (transport raněného), úklid, vyhodnocení.

18. plavba (17.-20. listopadu)
Výprava do Světlé nad Sázavou

Ubytování: Skautská klubovna

Přeprava: Vlakem (Praha - Libeňské nádraží)
    Strava: Domluví se na 16. plavbě a potvrdí emailem rodičům.

Pomoc od rodičů: Najde se odvážný rodič, který by nám pomohl s vyvářením?

V plánu: Návštěva našeho letního skautského tábořiště, vaření, sport, hry - prostě samostatnost!

19. plavba (21.-22. listopadu)

Zahájení, četba palubního deníku, vzpomínka na výpravu, sport, hry, Nováčkovská zkouška, první pomoc (ošetření zlomeniny), zpěv, úklid, vyhodnocení.

20. plavba (28.-29. listopadu)
Zahájení, četba palubního deníku, Vyhodnocení měsíční činnosti přístavu, sport, hry. Přijď v pruhovaném tričku!

Na schůzky chodíme vždy včas (ideální je ve 14.50 hodin). Pozdní příchody narušují program!

Členský měsíční příspěvek (350 Kč) se platí vždy 1 schůzku v měsíci.

Na schůzky nosíme: Deník (obalený, dopsaný-dokreslený), KPZ (vždy u sebe), zpěvník, psací potřebu, Vlčáckou stezku pro nejmladší skauty, švihadlo a velice důležitou svačinu na doplnění energie.

Veškeré důležité informace získáte zde, na našem webu  www.skaut-kbely.cz , nebo spřízněných bačkorářů www.skaut-satalice.cz, nebo na telefonu +420 607 113 080.

Doba je zlá a tak žádám rodiče o přivádění a odvádění svých dětí na akce našeho přístavu z důvodů jejich bezpečnosti!