Plán na Listopad 2013

17.10.2013 13:08

Plán činnosti pro mladší Vlčata (schůzky – úterý 15.00 – 17.00)

5. listopadu - 139. Plavba
Zahájení schůzky, četba kroniky, zpěv, soutěže, hry, vyhodnocení.

12. listopadu - 140. Plavba
Zahájení, četba kroniky, námořnická činnost, sport, hry, úklid, vyhodnocení.

16. listopadu - 141. Plavba - Den Veteránů
Tento významný den se slaví po celém světě 11.listopadu. Bohužel je to pondělí, a tak náš přístav oslaví toto význačné výročí v sobotu 16.11. Nezapomeň na svoji uniformu v supr stavu!
Podrobnosti mailem rodičům (sraz v 10.00 – ukončení ve 12.00).

19. listopadu - 142. Plavba
Zahájení, četba kroniky, námořnická činnost, zpěv, sport, hry, úklid, vyhodnocení.

26. listopadu - 143. Plavba - Vyhodnocení měsíční činnosti
Nezapomeň na svůji slavnostní mariňáckou uniformu, potvrzení známek s průměrem na papíře (potvrzeno rodiči), převlečení na sport.

Schůzka se koná v úterý od 15.00 – 17.00 hodin v naší klubovně. Za dobrého počasí (pokud nefouká strašlivý vítr a neprší jak s konve) trávíme veškerý čas venku. Prosím dohlédněte na správné oblečení (rodiče). Na schůzkách bohužel, nebo bohudík neberu telefonáty!
Na schůzky chodíme zásadně včas! Ideál je 5 minut před zahájením.
Na schůzku si nezapomeň vzít: Deník (obalený a doplňovaný), Vlčáckou stezku (obalenou a poctivě doplňovanou), psací potřebu, KPZ (minimálně 25 věcí), zpěvník a uzlovačku.

Členský příspěvek nezapomeň zaplatit nejpozději do první schůzky v měsíci. Může zaplatit hotovost, nebo poslat peníze na náš účet!
Pokud Vám budou scházet informace o naší smečce, akcích, atd. prozkoumejte webové stránky - myslím, že zde najdete opravdu vše. Pokud nééé, neváhejte se obrátit na kapitána přístavu - mobil: +420 607 113 080, email: kamil.podlaha@seznam.cz.

Plán činnosti pro starší Vlčata (schůzky – čtvrtek 15.00 – 17.00)

7. listopadu - 6. Plavba
Zahájení, četba kroniky, zpěv, sport, hry, balení výstroje, úklid, vyhodnocení.

14. listopadu - 7. Plavba
Zahájení, četba kroniky, zpěv, sport, hry, pohyb s batohem v terénu, úklid, vyhodnocení.

16. listopadu - 8. Plavba - Den Veteránů
Sraz v 10.00 h. před klubovnou – ukončení 12.00 h. před klubovnou.
Info rodičům mailem.

16.-17. listopadu - 9. Plavba - Operace Anthropoid
Přespání v lese. Info rodičům mailem. Prosím o včasné zaregistrování!!!

21. listopadu - 10. Plavba
Zahájení, četba kroniky, vyhodnocení Operace Anthropoid, sport, hry, zpěv, úklid, vyhodnocení.

28. listopadu - 11. Plavba - Vyhodnocení měsíční činnosti
Nezapomeň na uniformu v supr stavu. Sport, hry, zpěv, soutěže.

Veškeré ostatní info platí, tak jak u mladých členů.