Plán na Prosinec 2013

20.11.2013 17:57

Plán činnosti pro mladší Vlčata (schůzky – úterý 15.00 – 17.00)

3. prosince – 143. plavba
Zahájení, bodování, četba kroniky, sport, hry, zpěv, příprava na Vánoční besídku, vyhodnocení, úklid

10. prosince – 144. plavba
Zahájení, bodování, četba kroniky, sport, hry, zpěv příprava na Vánoční besídku, úklid, vyhodnocení

18. prosince – 145. Plavba – Vánoční besídka (společná akce)
Nezapomeň na: Kroj v bezvadném stavu, dárky pro brášky, trošku cukroví, dortovou svíčku, skořápku od ořechu (doma vyrobit lodičku), jablíčko a hlavně bezva náladu.

21. prosince – 146. akce – Tradiční společná výprava s dárky pro zvířátka do Satalické obory
Sraz: V 09.00 hodin u klubovny.
Nezapomeň: Dárky pro zvířátka (suché pečivo, semínka, ovoce, atd.)
Satalické srnky milují zvláště propečené řízečky!!!!
Návrat naplánován v 13.00 hodin opět u klubovny

22. prosince – 147. akce -  Betlémské světlo
Jsme pozváni na 2 akce (Kbely a Vinoř). Podmínka účasti, uniforma v bezvadném stavu !!!
Více informací na letáčcích uvnitř tohoto čísla a mailem rodičům.

První schůzka v roce 2014 se uskuteční 7. ledna v 15.00 hodin v naší klubovně, mladší mariňáci!!!

Schůzka se koná v úterý od 15.00 – 17.00 hodin v naší klubovně. Za dobrého počasí (pokud nefouká strašlivý vítr a neprší jak s konve) trávíme veškerý čas venku. Prosím dohlédněte na správné oblečení (rodiče).
Na schůzky chodíme zásadně včas! Ideál je 5 minut před zahájením.
Na schůzku si nezapomeň vzít: Deník (obalený a doplňovaný), Vlčáckou stezku (obalenou a poctivě doplňovanou), psací potřebu, KPZ (minimálně 25 věcí), zpěvník a uzlovačku.

Členský příspěvek nezapomeň zaplatit nejpozději do první schůzky v měsíci. Může zaplatit hotovost, nebo poslat peníze na náš účet!
Pokud Vám budou scházet informace o naší smečce, akcích, atd. prozkoumejte webové stránky - myslím, že zde najdete opravdu vše. Pokud nééé, neváhejte se obrátit na kapitána přístavu - mobil: +420 607 113 080, email: kamil.podlaha@seznam.cz.

Plán činnosti pro starší Vlčata (schůzky – čtvrtek 15.00 – 17.00)

5. prosince – 13. plavba
Zahájení, bodování, četba kroniky, sport, hry, zpěv, příprava na Vánoční besídku, úklid, vyhodnocení.

12. prosince – 14. plavba
Zahájení, bodování, četba kroniky, sport, hry, zpěv, příprava na Vánoční besídku, úklid vyhodnocení.

18. prosince – 15. plavba - Vánoční besídka (společná akce)
Nezapomeň uniformu v supr stavu, dárky pro brášky, dortovou svíčku, skořápku od ořechu (doma připravit lodičku), trošku cukroví, jablíčko a supr náladu.

21. prosince – 16. plavba – společná akce – Dárky pro zvířátka
Sraz v 09:00 h před klubovnou, předpokládaný návrat v cca 13:00 h.
Nezapomeň na dárky pro zvířátka (semínka, suché pečivo, jablka, atd.) Satalické srnky milují propečené vepřové řízečky!!!

22. prosince – 17. plavba – Betlémské světlo
Podmínka účasti, uniformu v supr stavu. Jsme pozváni na 2 akce, tak musíme reprezentovat (Kbely, Vinoř). Podrobnosti na plakátcích uvnitř tohoto čísla, nebo mailem rodičům.

První schůzka v roce 2014 se uskuteční 2. ledna v 15.00 hodin.

Veškeré ostatní info platí, tak jak u mladých členů.