Plán na Říjen 2014

19.09.2014 17:06

3. října – Brigáda
Nezapomeň na pracovní oblečení.

7. října – 191. (62.) Plavba
Zahájení, četba kroniky, bodování, práce s pádlem, stavba nouzového přístrešku, sport, hry, zpěv, úklid, vyhodnocení.

10. října – Brigáda

14. října – 192. (63.) Plavba
Zahájení, četba kroniky, bodování, práce s pádlem, jízda na raftu, sport, hry, zpěv, úklid, vyhodnocení.

17. - 19. října – 193. (64.) – Výprava s přespáním (jen pro větší)
Pro mladší cleny, jednodenní výprava (sobota), doprava - rodiče!

Veškeré info: přespání, jídelníček, doprava, atd., mailem!

21. října – 194. (65.) Plavba
Zahájení, četba kroniky, bodování, vyhodnocení výpravy, vyhodnocení měsícní činnosti, chování v přírodě, sport, hry, zpěv, úklid, vyhodnocení.
Nezapomeň na průmer známek a uniformu!

24. října – Brigáda

28. října – 195. (66.) Akce - Čestná stráž u pomníku
Viz. plakátek zde>>
Nezapomeň na mariňáckou uniformu v perfektním stavu!!

Plavby šestek se konají každé úterý (čtvrtek) od 15.00 – 17.00 hod. v naší klubovně.

Každý pátek máme brigády od 15:00 – 17:00 hod. Pro případ na každé schůzce upřesníme. Nezapomeň na pracovní oblečení a pracovní nasazení.

Na schůzky chodíme zásadně včas! Ideál je 5 minut před zahájením. Pozdní příchody narušují naši činnost.
Na schůzku si nezapomeň vzít:Bačkory, deník (obalený a doplňovaný), Vlčáckou stezku (obalenou a průběžně doplňovanou), psací potřebu, KPZ (aby se vešla do kapsy u košile a obsahovala minimálně 25 věcí), zpěvník, uzlovačku a svačinu.

Členský příspěvek nezapomeň zaplatit nejpozději do první schůzky v měsíci. Můžeš zaplatit hotově, nebo poslat peníze na náš účet!

Pokud Vám budou scházet jakékoliv informace, neváhejte se obrátit na vůdce smečky.
Kontakty: mobil: + 420 607 113 080, mail: kamil.podlaha@seznam.cz, Facebook: Kamil Podlaha
Webové stránky: www.skaut-ssv.cz