Plán na Říjen 2016

23.09.2016 12:00

1. října – Skautská burza

4. října – 308. plavba
Zahájení plavby, četba kroniky, vodácká činnost sport, hry, úklid, vyhodnocení.

11. října – 309. plavba
Zahájení plavby, bodování, četba kroniky, vodácká činnost, příprava na výpravu, zpěv, úklid, hry, vyhodnocení

14. října – Klubový pátek

15. října - 310 akce – Jízda na kolech za bizony
Celodenní akce (cca 25 km na kole). Kolo musí být vybaveno dle silničních předpisů (odrazky, zvonek, blatníky, světla, ..). Každý helmu!
Podrobné info, rodičům mailem (jídelníček, sraz, trasa, návrat, …)

18. října – 311. plavba
Zahájení plavby, bodování, četba kroniky,  vyhodnocení akce: Jízda na kolech, vodácká činnost, zpěv, hry, úklid, vyhodnocení.

21. října – Klubový pátek

25. října – 312. plavba – Vyhodnocení měsíční činnosti
Zahájení plavby, bodování, četba kroniky, sport, hry, zpěv, vyhodnocení měsíční činnosti.
Nezapomeň na: uniformu v supr stavu, průměr známek, doklad o pomoci rodičům – každý bod se počítá, úklid, ukončení plavby.

Každý pátek máme Klubový pátek od 15:00 – 17:00 hod. Pro jistotu vždy na každé schůzce upřesníme. Nezapomeň na pracovní oblečení, svačinu a pracovní nasazení.

Na plavbu si nezapomeň vzít: Bačkory, deník (obalený a doplňovaný), Vlčáckou (Skautskou) stezku (obalenou a průběžně doplňovanou), psací potřebu, KPZ (aby se vešla do kapsy u košile a obsahovala minimálně 25 věcí), zpěvník, uzlovačku a svačinu.

Pokud Vám budou scházet jakékoliv informace, neváhejte se obrátit na kapitána přístavu.