Plán na Únor 2014

27.01.2014 16:35

Poznámka: V závorce jsou uvedeny schůzky pro starší

4. (6.) února – 154. (25.) plavba
Zahájení, četba kroniky, zhodnocení výpravy, NS, hry, soutěže, vyhodnocení úklid.

11. (13.) února – 155. (26.) plavba
Zahájení, četba kroniky, NS, příprava na výpravu, hry, soutěže, tel. čísla, zpěv, vyhodnocení, úklid.

15. února – 156. (27.) akce – Výprava do Stínadel
Podrobnosti mailem rodičům.

18. (20.) února – 157. (28.) – Vyhodnocení měsíční činnosti
Na schůzku přijď v kroji. Nezapomeň na součet bodů + průměr (podepsán rodiči).

Plavba se koná v úterý od 15.00 – 17.00 hodin v naší námořnické klubovně.

Každý pátek máme brigádu od 15:00 – 17:00 h (výroba modelů, tedy modelaření), tedy aspoň většinou. Pro případ na každé schůzce upřesníme. Nezapomeň na pracovní oblečení a pracovní nasazení.

Na schůzku nezapomeň: Návleky, námořnický deník (obalený a doplňovaný), Vlčáckou stezku (obalenou a průběžně doplňovanou), deník, psací potřebu, KPZ (aby se vešla do kapsy u košile a obsahovala minimálně 25 věcí), zpěvník, uzlovačku a svačinu.
V zimním období nezapomeň na vhodné oblečení (šála, rukavice, čepice). Kapesníky jsou též velice důležité. Unudlaných kluků je venku veliká hromada.

Členský příspěvek nezapomeň zaplatit nejpozději do první schůzky v měsíci. Můžeš zaplatit i elektronicky na náš účet (www.skaut-ssv.cz  - kontakty).
Pokud Vám budou scházet jakékoli informace, neváhejte se obrátit na kapitána přístavu - mobil: +420 607 113 080, email: kamil.podlaha@seznam.cz.