Plán na Únor 2015

21.01.2015 20:15

3. února – 214. plavba
Zahájení, četba kroniky, bodování, sport, hry, skautské dovednosti – práce s mapou, zpěv, úklid, vyhodnocení

6. února – Modelářský pátek – práce na dioramatech

10. února – 215. plavba
Zahájení, četba kroniky, bodování, sport, hry, skautské dovednosti - mapa, zpěv, úklid, vyhodnocení

13. února – Modelářský pátek – práce na dioramatech

14. února – 216. akce  výprava -„Stopování divoké zvěře“
Sraz: vlakové nádraží Kbely (odjezd se upřesní)
Návrat: U klubovny
Výstroj a výzbroj: úplná tábornická (více na našem webu)
Jídlo: ¼ chleba, 1x bramboru, 1x buřt, koření, tatranku, jablko.
Cena za jízdné: 50,-Kč
Plán činnosti: Jízda vlakem, pohyb v lese, rozdělání ohně, vaření, práce s vysílačkou, sport, hry. Prostě, supr akce!

17. února – 217. plavba
Zahájení, vyhodnocení výpravy, četba kroniky, bodování, sport, hry, skautské dovednosti – turistické značky, zpěv, úklid, vyhodnocení.

20. února – Modelářský pátek – práce na dioramatech

24. února -  218. plavba – Vyhodnocení měsíční činnosti
Nezapomeň na slavnostní uniformu, průměr známek (předškoláci kresbu Old Shatterhanda).

Na této schůzce se uskuteční vyhodnocení měsíční činnosti za měsíc únor.

Každý pátek máme modelářský kroužek od 15:00 – 17:00 hod. Pro případ na každé schůzce upřesníme. Nezapomeň na pracovní oblečení, svačinu a pracovní nasazení.

Na schůzku si nezapomeň vzít: Bačkory, deník (obalený a doplňovaný), Vlčáckou (Skautskou) stezku (obalenou a průběžně doplňovanou), psací potřebu, KPZ (aby se vešla do kapsy u košile a obsahovala minimálně 25 věcí), zpěvník, uzlovačku a svačinu.

Pokud Vám budou scházet jakékoliv informace, neváhejte se obrátit na vůdce smečky.