Plán na Září 2015

14.08.2015 19:00

1. září – 244 plavba
Zahájení nového skautského roku 2015 – 2016. Plán činnosti, náš tábor u Vojkova,  zpěv, sport, hry, ….

8. září – 245 plavba
Zahájení schůzky, četba kroniky, zpěv, bodování, příprava na výpravu (tábornické vybavení, jídelníček,…), sport, hry, vyhodnocení, úklid.

11. - 13. září – 246 akce – V. Indiánský Wee-kend (Záryby)
Táboření v Indiánských tee-pee, vaření, zálesácká činnost, sport, hry, dobrodružství. Podrobnosti mailem.

15. září – 247 plavba
Zahájení schůzky, bodování, četba kroniky, zpěv, vyhodnocení výpravy v Zárybech, sport, hry, vyhodnocení, úklid

18. září – Klubový pátek (15:00 – 17:00 h)

19. září – Skautský den 248 akce – Úklid studánky ve Vinařské oboře
Podrobnosti mailem.

22. září – 249 plavba
Zahájení schůzky, četba kroniky, vodácká činnost, sport, hry, zpěv, vyhodnocení, úklid

29. září – 250 plavba – Vyhodnocení měsíční činnosti
Nezapomeň na uniformu v supr stavu, slavnostní vyhodnocení měsíční činnosti, průměr známek, sportovní oblečení na převlečení, svačinu

Každý pátek máme Klubový pátek od 15:00 – 17:00 hod. Pro jistotu vždy na každé schůzce upřesníme. Nezapomeň na pracovní oblečení, svačinu a pracovní nasazení.

Na schůzku si nezapomeň vzít: Bačkory, deník (obalený a doplňovaný), Vlčáckou (Skautskou) stezku (obalenou a průběžně doplňovanou), psací potřebu, KPZ (aby se vešla do kapsy u košile a obsahovala minimálně 25 věcí), zpěvník, uzlovačku a svačinu.

Pokud Vám budou scházet jakékoliv informace, neváhejte se obrátit na kapitána přístavu.